PŘEHLED
Rádi bychom se Vám představili a nabídli Vám své služby spočívající v moderním a dnes stále častěji užívaném řešení rozvodů všech druhů silnoproudé a slaboproudé elektrické instalace.
Elektrouniversal spol.s r.o. vznikl v roce 1992 jako ryze česká firma a je zaměřen na poskytování montážních a ochodních služeb při zřizování a opravách elektrických rozvodů do 35 kV a hromosvodů.
Svým zákazníkům nabízíme širokou paletu služeb od projekční a poradenské činnosti, přes montáž až k vystavení dokladů potřebných k připojení na rozvodnou síť. Dodávku jsme schopni provést komplexně od zadání po předání hotového díla v provozu. Zakázky přijímáme v jakémkoliv rozsahu od občanských po velké investiční akce. Zakázky můžeme provést na celém území České republiky i v zahraničí.
Hlavní důraz klademe na kvalitní a rychlé provedení prací při rozumných cenách. Zároveň je naší snahou zavádět do praxe nejmodernější technologie, nové součásti elektrických rozvodů a spotřebičů za účelem zvýšení provozní spolehlivosti a bezpečnosti elektrických zařízení.
Elektrická zařízení jsme schopni smontovat z komponentů dle přání zákazníka. Dodáváme komponenty od všech českých výrobců a několika zahraničních. Jako základních stavebních materiálů používáme především prvků tuzemské výroby a to zejména Kablo Kladno, Kablo Vel.Meziříčí, ABB Elektro-Praga, Kablo Kolín, Elplast Brno, MEZ Siemens, Trevos Semily, Elektrosvit, OEZ Letohrad, Elektropřístroj Písek, DCK Holoubkov, ETZ Vyrtych, ETZ, SEZ Krompach , ZPA, 2N Praha, Lites, Protherm, Dakon ...... Všichni uvedení výrobci garantují provedení svých výrobků v souladu s požadavky ČSN a EN.

Naše firma v podstatě zavedla na český trh používání úložného podpodlažního a podparapetního systému renomované firmy
OBO BETTERMANN.
V současné době patříme k největším prodejcům tohoto systému na našem trhu a naše montážní středisko je schopno v jakémkoli rozsahu tento systém namontovat, včetně zajištění řádné projektové přípravy. Ze zahraničních výrobců dále používáme rozvaděče a veškeré komponenty německo-francouzské firmy Hager a ABL Sursum.

Již několik let spolupracujeme s většími datovými firmami jako je TMP Praha, Techniserv, Cesa Pardubice atd., pro které instalujeme tento úložný systém pro rozvody strukturované kabelážeSYSTIMAX PDS.
Dále spolupracujeme s fa. Metrostav Praha a.s., Berger Bau Bohemia Plzeň, Vojenské stavby Litoměřice a.s., Česká Spořitelna a.s., IPS Praha a.s., Vodní Stavby Bohemia, STEP Praha, Philips, EZ Praha, Dvořák Tábor, SIR Kadaň.
V nedávné době jsme instalovali systém OBO Bettermann například v prostorách nově budovaného Parlamentu ČR, v řadě poboček České spořitelny a.s., včetně spořitelní akademie v Brně, která byla v roce 1995 oceněna na výstavě FOR ARCH jako jedna ze staveb roku, dále v objektech MO ČR, budově gen.ředitelství Ferony a.s. Praha a řadě dalších viz. seznam referenčních akcí.